Warmia bez słów

 Warmia | Stoczek Klasztorny - Połapin
Udostępnij:

19 komentarzy :

 1. Piękna architektura tego klasztoru... Wygląda na rozległy... A wokół... cisza, spokój, sielsko - anielsko:))) Udanej majówki Ci, Zbyszku, życzę...

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy1/5/12

  Czy na przedostatnim zdjęciu są trzy lecące bociany? Bo jeśli je widziałeś przed bocianem kroczącym po polu, to czeka Cię rok szczęścia w myśl ludowych przesądów. Ja jestem niesamowicie przesądna i martwię się, bo pierwszego bociana widziałam siedzącego w gnieździe:(
  Pozdrawiam pierwszomajowo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ba Warmia.. Piękne zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczne to przedostatnie ujęcie z trójcą bocianią!

  OdpowiedzUsuń
 5. Aż się prosi o jakąś romantyczną historię. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdjęcia przepiękne. Bezkresne dale, pola...kościelno-klasztorne zabudowania, jak ja lubię takie zdjęcia oglądać- SUPER!!!!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Miło ujrzeć znajome mury w których przez 3 ostanie lata spędzałam wakacje na plenerach malarskich. W tym roku przerwa. Ale miło powspominać tą ciszę i sielską aurę tego miejsca. Pozdrawiam!

  PS. Kucharki z tego klasztoru robią przepyszne przetwory, zwłaszcza ogórki małosolne są boskie!:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 9. Anonimowy1/5/12

  przecudne zdjęcia miło pooglądać

  OdpowiedzUsuń
 10. Fantastyczne zdjęcia, piękne przestrzenie, a bociany super. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdybym mogla zamieszkala bym najchetniej w tej stodole na zdjeciu. Trzy chalupy za duzo mnie, ale stodole to bym chciala. I kasy na przerobienie na mieszkalny dom!!!! Tu marzenie scietej glowy , przestrzenie ? Bociany????!!!!! I cisza. I zawsze jak odwiedzam cie Zbyszku to jakies nostalgie i ciagoty...Mam prawo ! Bociany lecace -trzy na raz !!!!- Toz to chyba w dziecinstwie widzialam....Serdecznosci pelno , ja dochodze po tutejszym dniu krolowej....u ciebie na Warmi ten spokoj....ach marzenia .... mozna. Buziole Viola

  OdpowiedzUsuń
 12. Panoramy widzę :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Fotograf ze mnie marny, bo w obu przypadkach to żurawie :) Chociaż na pierwszym zdjęciu, teraz tak patrzę, prawie bociany, dziwne.
  Anno, ja widziałem chodzącego przy drodze, ale był tak brudny, że nie nadawał się do zdjęcia. A przesądy to tylko kocie u mnie :)
  Enchocolatte, witam po przerwie. Mam to szczęście, że w Stoczku bywam bardzo często. Chłonę tę ciszę i spokój przy murach pięknego klasztoru. To zdjęcia z ostatnich dni kwietnia. Teraz przyroda oszalała.
  A najlepsza kucharka - babcia, wiadomo :)
  A o przetworach wiem, jadłem, masz rację, są super.
  Violu, to akurat opuszczone gospodarstwo, na sprzedaż, można i dom przerobić. A wiesz, że też tak pomyślałem. Pieniędzy, zdrowia, ciepła i można tu zamieszkać. Tylko zima piękna w tych rejonach, ale nie przejezdna przy śniegu, taki tylko mankament :)
  Pędzę do reszty.

  Pozdrawiam serdecznie
  Z.K.

  OdpowiedzUsuń
 14. Tulipanka3/5/12

  piękna Warmia cała i żurawie ciekawe.

  OdpowiedzUsuń
 15. I jeszcze miód tam dobry mają, u okolicznego bartnika (Pod dębem - chyba tak się nazywa), prawdziwy! Przepyszny zwłaszcza rzepakowy, wręcz maślany : Rozmarzyłam się :)) tak jak Ty kawie w nocy :))

  OdpowiedzUsuń
 16. Piękne zdjęcia i piękna Warmia :-)

  OdpowiedzUsuń
 17. Pięknie.
  Cudownie i spokojnie.
  Słowa są zbędne.

  OdpowiedzUsuń
 18. Hmmm... niby bez słów... ale rzeczywiście pokazujesz bardzo pięknie Warmię -> tutaj rzeczywiście nie potrzeba żadnych słów. :-)
  Super!

  OdpowiedzUsuń