Siatka na motyle, początek lata i dzień taty

Rusałka pokrzywnik
Listkowiec cytrynek
Ważka czteroplama
Pasikonik zielony
Rusałka pawik
Kolorowe chwile, słodki smak lata i spacer nad rzekę. Do tego reklama. Bardzo ją lubię. Chociaż samochód mam inny. Czas niestety szybko płynie - za szybko.
A weekend na pewno będzie wspaniały. Noc świętojańska, w Olsztynie nocny pokaz Żywego Ognia oraz koncert Elektronicznych Pejzaży Muzycznych, to w ramach święta ulicy Dąbrowszczaków. Jutro polski dzień przytulania, piknik lotniczy w Gryźlinach oraz  parada zabytkowych motocykli. I do tego inauguracja Olsztyńskich Koncertów Organowych. To wyśmienite połączenie. Wszystkiego dobrego.

Uzupełnienie, 24.06.2012 r.:

Ulica (Euro)Kultury - to hasło III święta ulicy Dąbrowszczaków. Olsztyniaków czekały pokazy krav magi, gier, strojów i obyczajów średniowiecznych, zabytkowych pojazdów i przeróżnych gier dla całych rodzin. Serwowano przepyszne ciasta z miodem, regionalne potrawy i spaghetti. Na tę ostatnią zużyto 120 kilogramów makaronu, 45 kilogramów mięsa, 20 kilogramów pomidorów. To krótka relacja z tej imprezy. A na koniec Euro rzeźba w holu olsztyńskiego dworca PKS i moje miłosne wyznanie.